27. oddíl Hvězdičky

19. září
Saša

Skautský kroj

Krojové košile je možné objednat ve skautské prodejně JUNshop (viz. menu Odkazy). Je možné si je objednat napřímo, případně můžeme objednání, včetně všech nášivek zařídit jako oddíl. Pro děti kupujeme "Krojové košile pěší dětské", které existují ve velikostech: 122, 128, 134, 140, 146, 152 , 158, 164 a 170. Materiál košile je 100% bavlna. Cena košil je 499 Kč pro velikosti do 140 včetně a 549 Kč pro zbylé, větší velikosti.

Znak oddílu a družiny

Pod číslo oddílu umisťujeme proti níže uvedeným obrázkům ještě znak oddílu a znak družiny. Funkční označení (rádce, podrádce) našíváme tedy až pod znak družiny.

Kroj vlčete

Uvedený kroj je kroj vlčete, které již složilo vlčácký slib, je rádcem družiny, má splněného vlčka "Školní prospěch" a 1. stupeň Stezky vlčat.

Kroj světlušky

Uvedený kroj je kroj světlušky, která již složila světluškovský slib, je podrádkyní družiny, má splněné světýlko "Školní prospěch" a 2. stupeň Cestičky světlušek.

Kroj skauta

Uvedený kroj je kroj skauta, které již složil skautský slib, je rádcem družiny, má splněnou odborku "Zdravotník" a všechny stupně Skautské cesty.

Kroj skautky

Uvedený kroj je kroj skautky, která již složila skautský slib, je podrádkyní družiny, má splněnou odborku "Zdravotník" a všechny stupně Skautské cesty.

Copyright Hvězdičky © 2013 - 2018. All Rights Reserved.